Formatyzacja5view Moduł dla Formatyzacji 5 umożliwiający wydruk etykiet "online" oraz potwierdzanie etapów produkcji przy użyciu kodów kreskowych

Zrezygnuj z drukowania rozrysów rozkrojów i etykiet w tradycyjny sposób. Zastosuj moduł Formatyzacja5View do wizualizacji rozkroju przy maszynie. Zlecenie opracowane w Formatyzacji 5 automatycznie przesyłane jest do modułu Formatyzacja5View. Operator piły widzi rozkrój na ekranie i w łatwy sposób poprzez kliknięcie w wybraną formatkę może wydrukować etykietę i nakleić ją na wycinany element. Istnieje również możliwość dołączenia specjalnego przycisku poprzez złącze USB, przy pomocy którego można drukować kolejne etykiety.

Formatyzacja5View może również służyć jako „prosty” system do potwierdzania wykonania etapów produkcji poprzez zastosowanie czytnika kodów.

Na listach produkcyjnych może zostać nadrukowany unikalny kod kreskowy dla zlecenia. Operator obsługujący zlecenie zatwierdza je do produkcji co powoduje, iż pojawia się ono w Formatyzacji5View na stanowisku przy pile. Po wykonaniu rozkroju operator piły potwierdza je poprzez zczytanie kodu z listy produkcyjnej. Zlecenie przechodzi na kolejne stanowisko, czyli okleiniarkę lub CNC. W podobny sposób, jak dla cięcia, potwierdzane są stanowiska oklejania lub CNC.

 

To proste i skuteczne rozwiązanie daje możliwość kontroli etapów produkcji, a co za tym idzie wpływa na jakość obsługi zleceń i klienta.

 

Zastosowanie

przeglądanie rozkroju online
wydruk etykiet online
wydruk etykiet z użyciem specjalnego przycisku USB
potwierdzanie wykonania rozkroju
potwierdzanie wykonania oklejania
współpraca z czytnikami kodów
zarządzanie rozkrojami dla pił

f5View_schemat_2_1