O firmie Poznajmy się

Firma Agmasoft (dawniej Amicom s.c.) powstała w 1999 roku, jako jedna z pierwszych, polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające branżę meblarską

Jako firma stawiamy na jakość, sprawną obsługę klienta i elastyczność.

Dowodem na nasz profesjonalizm jest sprzedane ponad 800 licencji na oprogramowanie produkowane przez nas.

Pierwszym produktem, który zyskał szerokie uznanie użytkowników był program do optymalizacji rozkroju Formatyzacja 3. Prosty w obsłudze i niezawodny system pozwolił nam zdobyć dużą wiedzę, doświadczenie oraz poznać potrzeby rynku w dziedzinie optymalizacji rozkroju.

Nasze oprogramowanie wykorzystywane może być wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba zarządzania rozkrojem – nie tylko zakłady meblarskie – ale również zakłady kamieniarskie, blacharskie, rozkrój płyt plastikowych, szkła i wiele innych.

Na bazie programu Formatyzacja 3 powstał nowy, zintegrowany system do zarządzania rozkrojem Formatyzacja 5.

Program Formatyzacja 5 działa w środowisku sieciowym i oparty jest na bazie SQL (Firebird).

Jako pierwsza i jedyna firma w Polsce wyposażyliśmy nasz produkt w moduły umożliwiajace współpracę z piłami panelowymi znanych, światowych marek: Felder Format4, Biesse, Homag, Schelling, SCM, Gabbiani, Macmazza oraz Giben.

Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i unowocześniane. Powstaje wiele modułów dodatkowych, rozszerzeń oraz funkcjonalności, które daje nam przewagę nad konkurencją.

Formatyzacja 5 to nie tylko optymalizacja, ale zintegrowany system do zarządzania rozkrojem, produkcją, wymianą danych z klientami, pobieranie zleceń z Internetu (moduł eFormatyzacja) i wiele innych rozszerzeń umożliwiających współpracę z systemami ERP, CAD/CAM, B2B, B2C, itd… .

Jako firma oferujemy Państwu rozwiązania, które w łatwy sposób można wdrożyć we własnej firmie zwiększając jej konkurencyjność i sprawną obsługę klienta. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, fachową pomoc oraz szybkie usuwanie problemów.
Na Państwa życzenie możemy dostosować nasze programy do specyfiki Państwa firmy wprowadzając ulepszenia lub zmiany w zależności od potrzeb.

Obszar działalności

kompleksowe rozwiązania dla branży stolarskiej (zakłady meblarskie, hurtownie płyt)
oprogramowanie do optymalizacji rozkroju (formatyzacja 3, formatyzacja 5)
tworzenie oprogramowania na zamówienie - integracja systemów
internetowe składanie zamówień rozkroju (eFormatyzacjaWWW)
wdrażania oraz integracja systemów informatycznych
doradztwo w zakresie IT oraz tworzenie stron www
PRINCE2_MariuszPytel_3

ul. Stawowa 43b
42-100 Kłobuck
Polska